palička na maso 1str.27cm dřev.+ kov
Kód: MA-253333
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
palička na maso 1str.27cm dřev.+ kov délka: 27 cm materiál: dřevo, kov Jednostranná palička na maso je vynikající pro šetrné naklepávání všech druhů masa.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příprava potravin |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 8595054872014 |
| Barva: | hnědá |
| Hloubka přepravní: | 52 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,232 kg |
| Materiál: | dřevo |
| Objem přepravní: | 6,2192 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 5,2 cm |
| Typ: | kuchyňské pomůcky |
| Typ nástroje: | palička na maso |
| Výška přepravní: | 23 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
