palička na maso 1str.33cm dřev.+ kov
Kód: MA-253341
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
palička na maso 1str. 33 cm dřev. + kov délka: 33 cm materiál: dřevo, kov Jednostranná palička na maso je vynikající pro šetrné naklepávání všech druhů masa.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příprava potravin |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 8595054856236 |
| Barva: | hnědá |
| Hloubka přepravní: | 52 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,322 kg |
| Materiál: | dřevo |
| Objem přepravní: | 7,956 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Typ: | kuchyňské pomůcky |
| Typ nástroje: | palička na maso |
| Výška přepravní: | 25,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
