palička na maso oboustr. BRILLANTE 28cm dřev.
Kód: MA-267615
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Palička na maso oboustranná BRILLANTE 28 cm, dřevěná. délka: 28 cm průměr: 8 cm počet zubů: 36 materiál: bukové dřevo Celodřevěná palička na maso BANQUET Brillante, provedení natur v kvalitním zpracování. Oboustranná palička na maso je vynikající pro šetrné naklepávání všech druhů masa.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příprava potravin |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 8590419033666 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,154 kg |
| Objem přepravní: | 1,008 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 4,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
