palička na maso oboustr.22cm AKCENT Al
Kód: MA-267351
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Palička na maso oboustranná 22 cm, AKCENT, Al. délka: 22 cm materiál: hliník, plast Oboustranná palička na maso AKCENT MAT je vhodná pro naklepávání všech druhů masa. Palička je vyrobena z hliníku, s povrchovou úpravou v matu. Rukojeť má protiskluzovou úpravu. Výrobek není vhodný do myčky nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příprava potravin |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.27 kg |
| EAN: | 8591022484913 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,265 kg |
| Objem přepravní: | 1,008 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 4,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
