palička na maso oboustr.24cm TINTO Al+PH
Kód: MA-369220
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Palička na maso oboustranná 24 cm, TINTO, Al + PH. délka: 24 cm materiál: hliník, plast Oboustranná palička na maso TINTO je vhodná pro naklepávání všech druhů masa. Palička je vyrobena z hliníku. Rukojeť je ze speciálního plastu, který má protiskluzovou úpravu. Výrobek není vhodný do myčky nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příprava potravin |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 8591022416792 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,209 kg |
| Objem přepravní: | 1,4 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
