palička na maso oboustr.30cm dřev.+ kov
Kód: MA-267270
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Palička na maso, oboustranná, 30 cm, dřev. + kov. délka: 30 cm šířka: 10 cm materiál: bukové dřevo, kov Palička na maso BANQUET Brillante. myčka: neDoplňkové parametry
| Kategorie: | Příprava potravin |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 8591022310205 |
| Hloubka přepravní: | 29 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,228 kg |
| Objem přepravní: | 1,595 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
