palička na maso oboustr.33cm dřev.
Kód: MA-253321
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
palička na maso oboustr. 33 cm dřev. délka: 33 cm materiál: dřevo Oboustranná palička na maso je vynikající pro šetrné naklepávání všech druhů masa.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příprava potravin |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8594054480045 |
| Barva: | hnědá |
| Hloubka přepravní: | 5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,198 kg |
| Kuchyňské pomůcky: | nástroje |
| Materiál: | dřevo |
| Objem přepravní: | 1,172 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Typ: | kuchyňské pomůcky |
| Typ nástroje: | palička na maso |
| Výška přepravní: | 29,3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
