palička na maso SOLIDO kov.
Kód: MA-210531
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
materiál: kov Kvalitní palička SOLIDO vynikající pro snadné naklepávání všech druhů masa.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příprava potravin |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8590280038159 |
| Hloubka přepravní: | 3,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,196 kg |
| Objem přepravní: | 0,413875 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 5,5 cm |
| Typ: | palička na maso |
| Výška přepravní: | 21,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
