palmička ozdobná (25ks) MY PARTY
Kód: MA-337235
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Palmičky ozdobné 25ks Party Collection. Vhodné na narozeninové, jmeninové, silvestrovské a karnevalové oslavy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nápoje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8591022262207 |
| Hloubka přepravní: | 24 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,014 kg |
| Objem přepravní: | 0,192 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
