pánev 14x3cm NATURA nepřiln.povrch mix barev
Kód: MA-325788
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pánev 14 x 3 cm NATURA nepřilnavý povrch, mix barev. průměr: 14 cm výška: 3 cm tloušťka stěny: 1,7 mm hmotnost netto: 0,13 kg materiál: 2 vrstvý nepřilnavý povrch materiál držadla: bakelit mix barev: žlutá, fialová, modrá 2 vrstvý žáruvzdorný nástřik elektrika: ano plyn: ano sklokeramika: ano indukce: ne myčka: ano Mini pánev NATURA 14 x 3 cm, nepřilnavý povrch v černé barvě. Vnější povrch mix barev: modrá, fialová, žlutá. Bakelitová rukojeť, spirálové dno. Pánev lze používat na všechny typy varných desek mimo indukce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nepřilnavé |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 8591022322611 |
| Elektrický ohřev: | Ano |
| Hloubka přepravní: | 26 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,133 kg |
| Indukční ohřev: | Ne |
| Mytí v myčce: | Ano |
| Nepřilnavý povrch: | Ano |
| Objem přepravní: | 1,092 dm3 |
| Plynový ohřev: | Ano |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Typ pánve: | univerzální |
| Výška přepravní: | 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
