pánev 20cm nepřiln.povrch CUISINO BLACK
Kód: MA-326106
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pánev 20 cm, nepřilnavý povrch, CUISINO BLACK. průměr: 20 cm barva: černá Hliníková presovaná pánev CUISINO je opatřena vnitřním 2vrstvým nepřilnavým povrchem, který zabraňuje připalování jídel při vaření. Vnější část pánve je v černém provedení s žáruvzdorným nástřikem. Je vhodná na všechny typy varných desek. Ergonomická rukojeť usnadňuje manipulaci při používání a je vybavena praktickým očkem k zavěšení pánve.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nepřilnavé |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.41 kg |
| EAN: | 8596136106744 |
| Hloubka přepravní: | 38 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,415 kg |
| Objem přepravní: | 3,42 dm3 |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška přepravní: | 4,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
