pánev 20x4,3cm nepřiln.povrch PREMIUM Dark Brown
Kód: MA-369668
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kovaná hliníková pánev PREMIUM DARK BROWN. Vhodná pro přípravu různých pokrmů. Pánev je opatřena 2vrstvým vnitřním nepřilnavým povrchem Dyflon a vnějším žáruvzdorným nástřikem v hnědé mramorové struktuře. Pánev má indukční dno a protiskluzovou soft touch rukojeť. průměr: 20 cm tloušťka stěny: 3 mm barva: tmavě hnědý granitový dekorDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nepřilnavé |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.52 kg |
| EAN: | 8591022485880 |
| Hloubka přepravní: | 36 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,52 kg |
| Objem přepravní: | 5,67 dm3 |
| Šířka přepravní: | 21 cm |
| Typ pánve: | univerzální |
| Výška přepravní: | 7,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
