pánev 20x4,5cm nepřiln.povrch Al GRANITE PR indukce
Kód: MA-368984
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pánev 20 x 4,5 cm, nepřilnavý povrch, Al, GRANITE PR, indukce. průměr: 20 cm výška: 4,5 cm tloušťka stěny: 2,5 mm tloušťka dna: 2,5 mm Hliníková presovaná pánev GRANITE, s nepřilnavým 2vrstvým povrchem, v granitovém dekoru a šedou bakelitovou rukojetí se soft - touch povrchovou úpravou. Pánev je vhodná na všechny typy varných desek včetně indukce. elektrika: ano plyn: ano sklokeramika: ano indukce: ano myčka: anoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nepřilnavé |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 8591022381199 |
| Hloubka přepravní: | 38 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,475 kg |
| Objem přepravní: | 6,384 dm3 |
| Šířka přepravní: | 21 cm |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
