pánev 20x4,5cm nepřiln.povrch CUISINO GRANITE GREY
Kód: MA-326107
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pánev 20 x 4,5 cm, nepřilnavý povrch, CUISINO GRANITE GREY. průměr: 20 cm výška: 4,5 cm barva: šedý granit Hliníková presovaná pánev CUISINO je opatřena vnitřním 2vrstvým nepřilnavým povrchem, který zabraňuje připalování jídel při vaření. Vnější část pánve je v černém provedení s žáruvzdorným nástřikem. Je vhodná na všechny typy varných desek. Ergonomická rukojeť usnadňuje manipulaci při používání.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nepřilnavé |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.41 kg |
| EAN: | 8596136106782 |
| Hloubka přepravní: | 37 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,415 kg |
| Objem přepravní: | 5,92 dm3 |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
