pánev 20x4,9cm nepřiln.povrch GRAZIA
Kód: MA-369423
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pánev 20 x 4,9 cm nepřilnavý povrch, GRAZIA. průměr: 20 cm výška: 4,9 cm tloušťka stěny: 4 mm barva: matná černá Hliníková kovaná pánev GRAZIA se značkovým nepřílnavým 3vrstvým povrchem ILAG PREMIUM. Vnější 2vrstvý žáruvzdorný nástřik. Indukční dno s piktogramovým laserovým potiskem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nepřilnavé |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.61 kg |
| EAN: | 8591022423639 |
| Hloubka přepravní: | 38 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,608 kg |
| Objem přepravní: | 6,384 dm3 |
| Šířka přepravní: | 21 cm |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
