pánev 24cm nepřiln.povrch METALLIC BLACK
Kód: MA-326108
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pánev 24 cm, nepřilnavý povrch, METALLIC BLACK. průměr: 24 cm síla materiálu: 1,5 mm Pánev Metallic Black má 3vrstvý vnitřní nepřilnavý povrch PPG QuanTanium a vnější smaltovaný povrch. Rukojeť je vyrobena z bakelitu se soft touch povrchovou úpravou. Barevné provedení černá metalíza.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nepřilnavé |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.94 kg |
| EAN: | 8591022610008 |
| Hloubka přepravní: | 43 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,94 kg |
| Objem přepravní: | 8,6 dm3 |
| Šířka přepravní: | 25 cm |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
