pánev 24x4,3cm nepřiln.povrch LUNO
Kód: MA-327085
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pánev 24 x 4,3 cm, nepřilnavý povrch, LUNO. průměr: 24 cm výška: 4,3 cm Hliníková presovaná pánev LUNO s nepřilnavým 2vrstvým povrchem. Vnitřní nepřilnavý povrch černá barva, vnější povrch tyrkysová matná barva,. S černou bakelitovou rukojetí. Pánev je vhodná na všechny typy varných desek mimo indukce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nepřilnavé |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8591022622162 |
| Hloubka přepravní: | 0 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,5 kg |
| Objem přepravní: | 57,42 dm3 |
| Šířka přepravní: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 0 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
