pánev 24x4,8cm nepřiln.povrch LUMIA s ochr.proložkou 28cm
Kód: MA-369441
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kovaná hliníková pánev LUMIA. rozměry: 24 x 4,8 cm 3vrstvý vnitřní nepřílnavý povrch vnější část v černém matném provedení s žáruvzdorným nástřikem Pánev se vyznačuje novým technologickým prvkem, ochranný prstenec nad rukojetí se postupně se zvyšující teplotou mění z černé na sytě červenou barvu. Změna začíná při 40 st.C a postupně dochází k sycení červené barvy až do 70 st.C, kdy je pánev připravena k plnému vaření. Součástí balení je proložka na pánve v červené barvě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nepřilnavé |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.67 kg |
| EAN: | 8591022423769 |
| Hloubka přepravní: | 45 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,665 kg |
| Objem přepravní: | 6,1875 dm3 |
| Šířka přepravní: | 25 cm |
| Typ pánve: | univerzální |
| Výška přepravní: | 5,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
