pánev 24x4,8cm nepřiln.povrch PREMIUM Dark Brown
Kód: MA-369669
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hliníková litá kovaná pánev PREMIUM DARK BROWN s nepřílnavým povrchem. Pánev je odolná proti nárazu a deformaci tvaru. Nepřilnavý povrch je velmi tvrdý a odolný proti poškrábání. Vysoká tepelná vodivost zajišťuje rychlé a ekonomické vaření - dlouho drží teplotu. Pánev má plně indukční dno a protiskluzovou soft touch rukojeť. průměr: 24 cm tloušťka stěny: 3 mm barva: tmavě hnědý granitový dekorDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nepřilnavé |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.71 kg |
| EAN: | 8591022395271 |
| Hloubka přepravní: | 43 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,71 kg |
| Objem přepravní: | 6,9875 dm3 |
| Šířka přepravní: | 25 cm |
| Typ pánve: | univerzální |
| Výška přepravní: | 6,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
