pánev 24x5,5cm nepřiln.povrch GRAZIA
Kód: MA-369424
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pánev 24 x 5,5 cm, nepřilnavý povrch, GRAZIA. průměr: 24 cm výška: 5,5 cm tloušťka stěny: 4 mm barva: matná černá Hliníková kovaná pánev GRAZIA se značkovým nepřílnavým 3vrstvým povrchem ILAG PREMIUM. Vnější 2vrstvý žáruvzdorný nástřik. Indukční dno s piktogramovým laserovým potiskem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nepřilnavé |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.89 kg |
| EAN: | 8591022423646 |
| Hloubka přepravní: | 44 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,893 kg |
| Objem přepravní: | 9,35 dm3 |
| Šířka přepravní: | 25 cm |
| Výška přepravní: | 8,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
