pánev 24x5cm keramická INSPIRA
Kód: MA-266127
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pánev 24 x 5 cm, keramická, INSPIRA. průměr: 24 cm výška: 5 cm materiál: keramický povrch tloušťka stěny: 2,5 mm tloušťka dna: 2,5 mm barva: fialová Hliníková pánev INSPIRA s vnitřní povrchovou keramickou úpravou, rukojeť soft - touch ve stejné barvě jako tělo pánve. Keramický povrch je na rozdíl od jiných nepřilnavých povrchů více odolný proti poškrábání a i při používání ve vysokých teplotách je povrch trvalejší. To napomáhá snadnějšímu vaření a údržbě. K vaření používejte dřevěné nebo plastové náčiní, aby nedošlo k poškrábání. elektrika: ano plyn: ano sklokeramika: ano indukce: ano myčka: ano trouba: neDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nepřilnavé |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.62 kg |
| EAN: | 8591022367391 |
| Hloubka přepravní: | 43 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,618 kg |
| Objem přepravní: | 9,675 dm3 |
| Šířka přepravní: | 25 cm |
| Výška přepravní: | 9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
