pánev 24x5cm nepřiln.povrch GRANITE GREY
Kód: MA-326255
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pánev 24 x 5 cm, nepřilnavý povrch, GRANITE GREY. průměr: 24 cm výška: 5 cm Hliníková presovaná pánev CUISINO GRANITE Grey je opatřena vnitřním 2vrstvým nepřilnavým povrchem, který zabraňuje připalování jídel při vaření. Vnější část pánve je v černém provedení s žáruvzdorným nástřikem. Je vhodná na všechny typy varných desek. Ergonomická rukojeť se soft-touch povrchovou úpravou usnadňuje manipulaci při používání.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nepřilnavé |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 8596136106799 |
| Hloubka přepravní: | 43 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,55 kg |
| Objem přepravní: | 8,256 dm3 |
| Šířka přepravní: | 24 cm |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
