pánev 26cm, BSE, skl.poklice, s odnímatelnou rukojetí
Kód: MA-203315
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
průměr: 26 cm odšroubovatelná rukojeť síla plechu: 2 mm průměr: 26cm výška: 8 cm bez dekoru vnitřní barva: speciální modrý smalt vnější barva: matná černá, hrubý povrch Smaltovaná litinová pánev se skleněnou poklicí, která rovnoměrně rozvádí teplo a je ideální na dokonalé tepelné zpracování potravin. Výhody smaltovaného nádobí: - vhodné na indukci a všechny ostatní typy sporáků - vhodné do myčky nádobí - jeho hladký povrch se dobře čistí a omezuje množení bakterií - neuvolňuje žádné chemické látky při přípravě pokrmů - zabraňuje pronikání škodlivých látek a alergenů - bezpečné pro děti a osoby náchylné k alergiím - zaručuje 100 % zdravotně nezávadné vaření - dobře rozvádí teplo a vaření je tak energeticky úspornější - má tvrdý neporézní povrch odolný proti poškrábání - vhodným používáním doslova vydrží po generace - recyklovatelné jako kovový šrotDoplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.76 kg |
| EAN: | 8590191140804 |
| Barva: | černá |
| Hloubka přepravní: | 50 cm |
| Hmotnost přepravní: | 2,76 kg |
| Mytí v myčce: | Ano |
| Objem přepravní: | 10,4 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Průměry: | 26 |
| Šířka přepravní: | 26 cm |
| Typ pánve: | univerzální |
| Vnější materiál: | smalt |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
