pánev 26x5,8cm nepřiln.povrch GRAZIA
Kód: MA-369425
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pánev 26 x 5,8 cm, nepřilnavý povrch, GRAZIA. průměr: 26 cm výška: 5,8 cm tloušťka stěny: 4 mm barva: matná černá Hliníková kovaná pánev GRAZIA se značkovým nepřílnavým 3vrstvým povrchem ILAG PREMIUM. Vnější 2vrstvý žáruvzdorný nástřik. Indukční dno s piktogramovým laserovým potiskem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nepřilnavé |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.04 kg |
| EAN: | 8591022423653 |
| Hloubka přepravní: | 46 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,036 kg |
| Objem přepravní: | 10,557 dm3 |
| Šířka přepravní: | 27 cm |
| Výška přepravní: | 8,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
