pánev 26x5cm nepřiln.povrch PATINA
Kód: MA-368904
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hliníková pánev PATINA 28 x 5 cm s nepřílnavým 2vrstvým povrchem XYLAN a černou bakelitovou nýtovanou rukojetí. Lehká pánev pro použití na všechny typy varných desek mimo indukce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nepřilnavé |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.52 kg |
| EAN: | 8591022367551 |
| Hloubka přepravní: | 47 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,523 kg |
| Objem přepravní: | 10,2225 dm3 |
| Šířka přepravní: | 29 cm |
| Výška přepravní: | 7,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
