pánev 27x17,5cm GRADA litina + dřev.prkénko
Kód: MA-325207
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pánev 27 x 17,5 cm GRADA, litina + dřevěné prkénko. rozměry: 27 x 17,5 cm materiál: litina dřevěné prkénko Litinová pánev na dřevěném prkénku, pánev má odnímatelné litinové držadlo na vyndávání pánve z trouby. Pánev je vhodná pro zapékání pokrmů, lze jí použít pro přímé servírování, dřevěné prkénko slouží jako podložka pod horkou pánev.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.57 kg |
| EAN: | 8590419043238 |
| Hloubka přepravní: | 34 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,57 kg |
| Objem přepravní: | 3,74 dm3 |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška přepravní: | 5,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
