pánev 28cm, BSE, s odnímatelnou rukojetí
Kód: MA-166102
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
průměr: 20 cm výška: 9 cm síla plechu: 2 mm poklice: ne odnímatelná rukojeť Smaltovaná pánev BSE 28 cm s odnímatelnou rukojetí je vhodná pro přípravu menších pokrmů, využije se i k zapékání v troubě, protože má praktické odnímatelné držadlo. Uvnitř je nanesen typický, tmavě modrý smalt. Nádobí BSE je určené pro ty, kdo upřednostňují tradici a dlouholetou životnost nádobí. Výhody smaltovaného nádobí: - vhodné na indukci a všechny ostatní typy sporáků - vhodné do myčky nádobí - jeho hladký povrch se dobře čistí a omezuje množení bakterií - neuvolňuje žádné chemické látky při přípravě pokrmů - zabraňuje pronikání škodlivých látek a alergenů - bezpečné pro děti a osoby náchylné k alergiím - zaručuje 100 % zdravotně nezávadné vaření - dobře rozvádí teplo a vaření je tak energeticky úspornější - má tvrdý neporézní povrch odolný proti poškrábání - vhodným používáním doslova vydrží po generace - recyklovatelné jako kovový šrotDoplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| EAN: | 8590191150612 |
| Barva: | černá |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 2,3 kg |
| Objem přepravní: | 13,104 dm3 |
| Šířka přepravní: | 52 cm |
| Typ pánve: | univerzální |
| Vnější materiál: | smalt |
| Výška přepravní: | 9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
