pánev 28x5,3cm nepřiln. povrch SMART STONE
Kód: MA-266123
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pánev 28 x 5,3 cm, nepřilnavý povrch, SMART STONE. průměr: 28 cm výška: 5,3 cm materiál: hliník tloušťka stěny: 3 mm barva: cihlová dekor: mramor materiál držadel: bakelit Pánev s nepřilnavým povrchem SMART STONE Brick. Kovaná hliníková pánev SMART STONE BRICK s bakelitovou rukojetí se soft touch povrchovou úpravou v imitaci přírodního dřeva. Pánev má dvouvrstvý vnitřní nepřilnavý povrch ve struktuře říčního kamene, indukční dno a je opatřena vnějším žáruvzdorným nástřikem. elektrika: ano plyn: ano sklokeramika: ano indukce: ano myčka: anoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nepřilnavé |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.83 kg |
| EAN: | 8591022593905 |
| Hloubka přepravní: | 47 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,83 kg |
| Objem přepravní: | 11,5855 dm3 |
| Šířka přepravní: | 29 cm |
| Výška přepravní: | 8,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
