pánev 28x5,3cm nepřiln.povrch GRANITE GREY
Kód: MA-325982
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pánev 28 x 5,3 cm, nepřilnavý povrch, GRANITE GREY. průměr: 25 cm výška: 5,3 cm tloušťka stěny: 3 mm soft - touch rukojeť Hliníková litá kovaná pánev GRANITE GREY s nepřílnavým povrchem, šedý granitový dekor. Nepřilnavý povrch je velmi tvrdý a odolný proti poškrábání. Vysoká tepelná vodivost zajišťuje rychlé a ekonomické vaření - dlouho drží teplotu. Pánev je odolná proti nárazu a deformaci tvaru. Je vhodná na všechny typy varných desek včetně indukce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nepřilnavé |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.93 kg |
| EAN: | 8591022372722 |
| Hloubka přepravní: | 48 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,931 kg |
| Objem přepravní: | 10,44 dm3 |
| Šířka přepravní: | 29 cm |
| Výška přepravní: | 7,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
