pánev 28x5,3cm nepřiln.povrch PREMIUM Dark Brown
Kód: MA-369670
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pánev 28 x 5,3 cm, nepřilnavý povrch, PREMIUM Dark Brown. průměr: 28 cm výška: 5,3 cm tloušťka stěny: 3 mm barva: tmavě hnědý granitový dekor Hliníková litá kovaná pánev PREMIUM DARK BROWN s nepřílnavým povrchem. Pánev je odolná proti nárazu a deformaci tvaru. Nepřilnavý povrch je velmi tvrdý a odolný proti poškrábání. Pánev má plně indukční dno a protiskluzovou soft touch rukojeť.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nepřilnavé |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.93 kg |
| EAN: | 8591022395288 |
| Hloubka přepravní: | 48 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,93 kg |
| Objem přepravní: | 11,136 dm3 |
| Šířka přepravní: | 29 cm |
| Typ pánve: | univerzální |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
