pánev 28x5,8cm nepřiln.povrch CUISINO BLACK
Kód: MA-369655
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pánev 28 x 5,8 cm, nepřiln. povrch CUISINO BLACK. průměr: 28 cm tloušťka stěny: 2,3 mm materiál: hliník nepřilnavý povrch Je opatřena vnitřním 2vrstvým nepřilnavým povrchem, který zabraňuje připalování jídel při vaření. Vnější část pánve je v černém provedení s žáruvzdorným nástřikem. Pánev je vhodná na všechny typy varných desek. Ergonomická rukojeť usnadňuje manipulaci při používání a je vybavena praktickým očkem k zavěšení pánve.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nepřilnavé |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.78 kg |
| EAN: | 8596352000031 |
| Hloubka přepravní: | 47,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,78 kg |
| Objem přepravní: | 11,506875 dm3 |
| Šířka přepravní: | 28,5 cm |
| Typ pánve: | univerzální |
| Výška přepravní: | 8,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
