pánev 28x5,8cm nepřiln.povrch CUISINO GRANITE GREY
Kód: MA-326105
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pánev 28 x 5,8 cm, nepřilnavý povrch, CUISINO, GRANITE GREY. průměr: 28 cm výška: 5,8 cm Hliníková presovaná pánev CUISINO GRANITE Grey je opatřena vnitřním 2vrstvým nepřilnavým povrchem, který zabraňuje připalování jídel při vaření. Vnější část pánve je v černém provedení s žáruvzdorným nástřikem. Je vhodná na všechny typy varných desek. Ergonomická rukojeť se soft-touch povrchovou úpravou usnadňuje manipulaci při používání.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nepřilnavé |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.69 kg |
| EAN: | 8596136106805 |
| Hloubka přepravní: | 46 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,69 kg |
| Objem přepravní: | 7,4704 dm3 |
| Šířka přepravní: | 28 cm |
| Výška přepravní: | 5,8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
