pánev 30x6,2cm/4mm nepřiln.povrch GRAZIA
Kód: MA-369427
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pánev 30 x 6,2 cm, nepřilnavý povrch, GRAZIA. rozměry: 30 x 6,2 cm zesílená tloušťka stěny: 4 mm značkový nepřílnavý 3vrstvý povrch ILAG PREMIUM vnější 2vrstvý žáruvzdorný nástřik barva: černý mat indukční dno s piktogramovým laserovým potiskem Hliníková kovaná pánev GRAZIA.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nepřilnavé |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.33 kg |
| EAN: | 8591022421314 |
| Hloubka přepravní: | 50 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,33 kg |
| Objem přepravní: | 14,725 dm3 |
| Šířka přepravní: | 31 cm |
| Výška přepravní: | 9,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
