pánev na palačinky 24x1,6cm nepřiln.povrch ARDEN
Kód: MA-327087
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pánev na palačinky 24 x 1,6 cm, nepřilnavý povrch, ARDEN. průměr: 24 cm výška: 1,6 cm tloušťka stěny: 2,5 mm soft - touch rukojeť barva: černá Hliníková litá pánev na palačinky ARDEN s nepřílnavým povrchem v černé barvě. Nepřilnavý povrch je velmi tvrdý a odolný proti poškrábání. Vysoká tepelná vodivost zajišťuje rychlé a ekonomické vaření - dlouho drží teplotu. Pánev je odolná proti nárazu a deformaci tvaru. Je vhodná na všechny typy varných desek včetně indukce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nepřilnavé |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8591022622414 |
| Hloubka přepravní: | 0 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,5 kg |
| Objem přepravní: | 57,42 dm3 |
| Šířka přepravní: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 0 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
