pánev na palačinky 24x1,8cm nepřiln.povrch GRANITE Tarrington House
Kód: MA-267992
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pánev na palačinky 24 x 1,8 cm, nepřilnavý povrch, GRANITE Tarrington House. průměr: 24 cm výška: 1,8 cm dekor: granitový šedý Hliníková litá kovaná pánev palačinková GRANITE s nepřilnavým povrchem., Pánev má plně indukční dno. Soft touch rukojeť. Pánev je odolná proti nárazu a deformaci tvaru. Vysoká tepelná vodivost zajišťuje rychlé a ekonomické vaření - dlouho drží teplotu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nepřilnavé |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.68 kg |
| EAN: | 8591022379837 |
| Hloubka přepravní: | 45 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,675 kg |
| Objem přepravní: | 5,625 dm3 |
| Šířka přepravní: | 25 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
