pánev na palačinky 26cm ALIVIA nepřiln.povrch
Kód: MA-369497
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Litá hliníková pánev na palačinky ALIVIA 26 cm s indukčním dnem a vnitřním nepřilnavým povrchem Whitford Xylan. materiál: litý hliník Pánev je vhodná na všechny typy sporáků včetně indukce. Lze ji použít na přípravu sladkých i slaných vaječných omelet a palačinek s minimální potřebou tuku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nepřilnavé |
|---|---|
| Hmotnost: | 10.2 kg |
| EAN: | 8591022437292 |
| Hloubka přepravní: | 48 cm |
| Hmotnost přepravní: | 10,2 kg |
| Objem přepravní: | 9,072 dm3 |
| Šířka přepravní: | 27 cm |
| Typ pánve: | palačinkové |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
