pánev steaková 28x28x4,8cm nepřiln.povrch GRANITE Dark Brown
Kód: MA-369775
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pánev steaková 28 x 28 x 4,8 cm, nepřilnavý povrch, GRANITE Dark Brown. rozměry: 28 x 28 x 4,8 cm Grilovací pánev s odolným nepřilnavým povrchem Dyflon. Oboustranný kameninový vzhled. Vhodná na všechny typy varných desek včetně indukce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nepřilnavé |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.96 kg |
| EAN: | 8591022395318 |
| Hloubka přepravní: | 47 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,964 kg |
| Objem přepravní: | 6,815 dm3 |
| Šířka přepravní: | 29 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
