pánev steaková 28x28x4,8cm nepřiln.povrch GRANITE GREY
Kód: MA-370177
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pánev steaková 28 x 28 x 4,8 cm, nepřilnavý povrch, GRANITE GREY. rozměry: 28 x 28 x 4,8 cm tloušťka stěny: 3 mm barva: šedý granit Hliníková litá kovaná steaková pánev TARRINGTON HOUSE s nepřílnavým povrchem má plně indukční dno a soft - touch rukojeť. Nepřilnavý povrch je velmi tvrdý a odolný proti poškrábání. Pánev je odolná proti nárazu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nepřilnavé |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.93 kg |
| EAN: | 8590419045478 |
| Hloubka přepravní: | 48 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,931 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 6,264 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 29 cm |
| Výška přepravní: | 4,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
