pánev steaková 28x28x4,8cm nepřiln.povrch METALLIC PLATINUM
Kód: MA-369394
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pánev steaková 28 x 28 x 4,8 cm, nepřilnavý povrch, METALLIC PLATINUM. rozměry: 28 x 28 x 4,8 cm tloušťka stěny 3 mm Hliníková litá kovaná steaková pánev METALLIC PLATINUM s nepřílnavým povrchem. Vnější karbon metalický nástřik, plně indukční dno, soft - touch rukojeť. Nepřilnavý povrch je velmi tvrdý a odolný proti poškrábání. Pánev je odolná proti nárazu a deformaci tvaru. Vysoká tepelná vodivost zajišťuje rychlé a ekonomické vaření - dlouho drží teplotu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nepřilnavé |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.94 kg |
| EAN: | 8591022420980 |
| Hloubka přepravní: | 49 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,941 kg |
| Objem přepravní: | 6,3945 dm3 |
| Šířka přepravní: | 29 cm |
| Typ pánve: | grilovací |
| Výška přepravní: | 4,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
