pánev WOK 28cm nepřiln.povrch APETIT
Kód: MA-287607
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pánev WOK 28 cm, nepřilnavý povrch, APETIT. průměr: 28 cm materiál: uhlíková ocel s nepřilnavým povrchem kovové držadlo s bakelitovou rukojetí očko pro možnost zavěšení Pánev WOK je určena pro rychlou přípravu pokrmů, tenké stěny přenáší rychle teplo.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nepřilnavé |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.87 kg |
| EAN: | 8591022111383 |
| Hloubka přepravní: | 47 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,87 kg |
| Objem přepravní: | 15,134 dm3 |
| Šířka přepravní: | 28 cm |
| Výška přepravní: | 11,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
