pánev WOK 28cm nepřiln.povrch CUISINO BLACK
Kód: MA-326111
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pánev WOK 28 cm, nepřilnavý povrch, CUISINO BLACK. průměr: 28 cm barva: černá Hliníková presovaná pánev WOK CUISINO BLACK je opatřena vnitřním 2vrstvým nepřilnavým povrchem, který zabraňuje připalování jídel při vaření. Vnější část pánve je v černém provedení s žáruvzdorným nástřikem. Je vhodná na všechny typy varných desek. Ergonomická rukojeť usnadňuje manipulaci při používání a je vybavena praktickým očkem k zavěšení pánve.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nepřilnavé |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.79 kg |
| EAN: | 8596136106775 |
| Hloubka přepravní: | 47 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,789 kg |
| Objem přepravní: | 10,528 dm3 |
| Šířka přepravní: | 28 cm |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
