pánev WOK 28cm nepřiln.povrch SMART STONE BRICK
Kód: MA-287608
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pánev WOK 28cm nepřiln.povrch SMART STONE BRICK. průměr: 28 cm výška: 7,8 cm Kovaná hliníková WOK pánev SMART STONE BRICK, s bakelitovou rukojetí se soft touch povrchovou úpravou, v imitaci přírodního dřeva. Pánev má dvouvrstvý vnitřní nepřilnavý povrch ve struktuře říčního kamene, indukční dno a je opatřena vnějším žáruvzdorným nástřikem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nepřilnavé |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.98 kg |
| EAN: | 8591022593868 |
| Hloubka přepravní: | 48 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,98 kg |
| Objem přepravní: | 13,92 dm3 |
| Šířka přepravní: | 29 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
