pánev WOK 28x7,8cm nepřiln.povrch GRANITE GREY
Kód: MA-325983
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pánev WOK 28 x 7,8 cm, nepřilnavý povrch, GRANITE GREY. průměr: 28 cm výška: 7,8 cm tloušťka stěny 3 mm Hliníková litá kovaná pánev WOK GRANITE GREY s nepřílnavým povrchem. Šedý granitový dekor, soft - touch rukojeť. Nepřilnavý povrch je velmi tvrdý a odolný proti poškrábání. Vysoká tepelná vodivost zajišťuje rychlé a ekonomické vaření - dlouho drží teplotu. Pánev je odolná proti nárazu a deformaci tvaru. Je vhodná na všechny typy varných desek včetně indukce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nepřilnavé |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.95 kg |
| EAN: | 8591022372746 |
| Hloubka přepravní: | 47 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,95 kg |
| Objem přepravní: | 15,6745 dm3 |
| Šířka přepravní: | 29 cm |
| Výška přepravní: | 11,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
