pánev WOK 28x7,8cm nepřiln.povrch METALLIC PLATINUM
Kód: MA-369393
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pánev WOK 28 x 7,8 cm, nepřilnavý povrch, METALLIC PLATINUM. průměr: 28 cm výška: 7,8 cm tloušťka stěny: 3 mm Hliníková litá kovaná WOK pánev METALLIC PLATINUM s nepřílnavým povrchem. Vnější karbon metalický nástřik, plně indukční dno, soft - touch rukojeť. Nepřilnavý povrch je velmi tvrdý a odolný proti poškrábání. Pánev je odolná proti nárazu a deformaci tvaru. Vysoká tepelná vodivost zajišťuje rychlé a ekonomické vaření - dlouho drží teplotu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nepřilnavé |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.05 kg |
| EAN: | 8591022420959 |
| Hloubka přepravní: | 49 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,055 kg |
| Objem přepravní: | 12,789 dm3 |
| Šířka přepravní: | 29 cm |
| Typ pánve: | wok |
| Výška přepravní: | 9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
