pánev WOK 28x7,8cm nepřiln.povrch PREMIUM Dark Brown
Kód: MA-369671
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pánev WOK 28 x 7,8 cm, nepřilnavý povrch, PREMIUM Dark Brown. průměr: 28 cm výška: 7,8 cm tloušťka stěny: 3 mm barva: tmavě hnědý granitový dekor Vhodná pro přípravu různých pokrmů. Pánev je opatřena 2vrstvým vnitřním nepřilnavým povrchem Dyflon a vnějším žáruvzdorným nástřikem v hnědé mramorové struktuře. Pánev má indukční dno a protiskluzovou soft touch rukojeť.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nepřilnavé |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.04 kg |
| EAN: | 8591022485903 |
| Hloubka přepravní: | 48 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,04 kg |
| Objem přepravní: | 14,616 dm3 |
| Šířka přepravní: | 29 cm |
| Typ pánve: | wok |
| Výška přepravní: | 10,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
