pánev WOK 36,5cm EXCELLENT litna ČER
Kód: MA-287606
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pánev WOK 36,5 cm EXCELLENT, litna ČER. průměr: 36,5 cm materiál: litina barva: černá Litinová pánev WOK EXCELLENT je ideální pro vaření, dušení, smažení na plotýnce sporáku, stejně tak i pro pečení a zapékání v troubě. Litina je pro vaření a pečení naprosto ideální. Masivní materiál, který jakmile se nahřeje, vydrží dlouho a rovnoměrně rozvádí teplo, díky němuž se pokrm v litinovém pekáči upeče rovnoměrně, za kratší dobu a úsporněji. Před prvním použitím naneste na povrch pekáče rostlinný olej a postupně jej začněte ohřívat v troubě (začněte na mírném ohni a pomalu zvyšujte teplotu). Zapečením oleje získá výrobek svoji nepřilnavost.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.96 kg |
| EAN: | 8591022560990 |
| Hloubka přepravní: | 43 cm |
| Hmotnost přepravní: | 3,96 kg |
| Objem přepravní: | 16,7055 dm3 |
| Šířka přepravní: | 37 cm |
| Výška přepravní: | 10,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
