papír toaletní EURO SOFT pro chem.toalety (4ks)
Kód: MA-653014
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Papír toaletní EURO SOFT pro chem. toalety (4 ks). balení: 4 ks Speciální dvouvrstvý toaletní papír z celulosy pro chemická WC. Toaletní papír se při kontaktu s dezinfekčním prostředkem INSTABLUE velmi snadno rozpouští. V odpadním zásobníku tak nevznikají chomáče a zásobník pojme více odpadu. Dodává se v balení po 4 rolích. 1 role má 200 dílků o rozměru 10 x 12,6 cm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 3138522094386 |
| Hloubka přepravní: | 10 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,29 kg |
| Objem přepravní: | 3,76 dm3 |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška přepravní: | 18,8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
