pařák 30l Zn + poklice
Kód: MA-584082
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
objem: 30 l Naše pařáky jsou vyrobené z kvalitního plechu, který vydrží každou zátěž. Pozinkování jim dodává odolnost a dlouhou životnost.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské náčiní |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.6 kg |
| EAN: | 8584054101675 |
| Hloubka přepravní: | 32 cm |
| Hmotnost přepravní: | 3,6 kg |
| Objem (L): | 0 l |
| Objem přepravní: | 38,912 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Počet poklic: | 0 |
| Průměr: | cm |
| Šířka přepravní: | 32 cm |
| Výška přepravní: | 38 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
