párátka kulatá oboustr.bambus (200ks) + PH box kul.
Kód: MA-267583
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Párátka kulatá, oboustranná, bambus (200 ks) + PH box kulatý. délka: 6,5 cm materiál: bambus plastový box s dávkovačem Párátka Party Collection, oboustranně hrocená.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8591022262153 |
| Hloubka přepravní: | 4 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,031 kg |
| Objem přepravní: | 0,112 dm3 |
| Šířka přepravní: | 4 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
