párátka kulatá oboustr.dřev. (3x150ks) + PH box čtverc.
Kód: MA-268463
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Párátka kulatá oboustranná, dřevěná (3 x 150 ks) + PH box čtvercový. délka: 6,5 cm balení: 3 x 150 ks plastový box s dávkovačem Sada párátek 3 x 150 ks Party Collection, oboustranně hrocená.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8591022262160 |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,067 kg |
| Objem přepravní: | 0,231 dm3 |
| Šířka přepravní: | 3 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
